TeknoEvren Bilgisayar Teknik Servisi

Kurumsal:

    TeknoEveren Bilgisayar Servisi ekibi olarak sizlere kaliteyi yerinizde
sunmak için çalışmaktayız. Sorununuz doğrultusunda size en iyi teknik servis desteğiniz
sağlamak için uzman personelimiz her zaman hazır bir şekilde bulunmaktadır.
 •  
 •           Bilgisayar ve Notebook teknik servisi
 •            Network & ağ çözümleri
 •           Yerinde servis hizmeti
Kurumsal Çözümler alanında tüm hizmetler verilmektedir.

Bakım Anlaşması Nedir? 
Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya göre, günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde, Bilgisayar Donanımı, İçinde bulunan yazılımlar veya Bilgisayar Çevre Birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde veya herhangi bir sorun meydana gelmemesi için, bilgisayarlara müdahale edilip, sorunların giderilmesi, gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsar.

Kimler Bakım Anlaşması Yaptırmalıdır? 
İşletmesinde bulunan bilgisayar, yazıcı, tarayıcı, barkod üniteleri, plotter vb. çevre birimlerinin sayısı dört ve üzerinde olan, bilgisayarlarında sorun meydana geldiğinde, acil çözüm gereken, tüm işletmeler Bakım Anlaşması yaptırabilirler.

Bakım Anlaşması Hangi Hizmetleri Kapsar? 
Bakım anlaşması süresince teknik servisimizde veya müşteri yerinde limitsiz servis desteği, 15 günde bir kez periyodik koruyucu bakım, arızalı cihazın müşteri yerinde onarılamadığı durumlarda yerine yedek cihaz bırakılması, Novell, NT, 2000, XP, Linux çoklu işletim sistemi, Win XP, Windows7 Windows8, Win 2003 Server, Windows Serverler , Linux işletim sistemi desteği, bilgisayar, notebook, yazıcı, monitör, scanner, plotter, projeksiyon cihazı, digital fotoğraf makinası, POS yazıcı ve diğer çevre birimleri onarımı, MS Office uygulamaları ve virus desteği, garanti hizmetleri, orjinal yedek parça desteği standart hizmetlerimizden olup gerektiği durumlarda benzeri hizmetler eklenebilir. Gerek olmayan hizmetler anlaşma kapsamından çıkarılabilir.

Bakım Anlaşmasının Geçerlilik Süresi Nedir? 
Bakım Anlaşması 6 aylık veya 1 yıllık süreler haline yapılmaktadır.

Bakım Anlaşmasına Nasıl Başlanır? 
Öncelikle bir ön görüşme ile talepler dinlenir, sonrasında müşteri temsilcilerimiz işletmeyi analiz eder ve yapılabilecek hizmetler hakkında bir brief verirler. Takip eden süreçte bir sözleşme hazırlanır, onaylanması durumunda, teknik servis ekibi, işletme bilgisayarlarında toplu bir çalışma gerçekleştirir, eksikler belirlenir, yedekler alınır, ilk bakım yapılır, firmanın teknik yapısı, eksikler, geliştirmeler hakkında şirket yönetimine bilgi verilir. Bu tarihten itibaren de her türlü sorunda hızlı ve yerinde destek sağlanır.

TeknoEvren?

 • TeknoEvren Bilgisayar

  Amacımız; zamanında , hızlı ve kesin çözümler sunmak..

 • TeknoEveren Bilgisayar

  İşlerinizin ve donanımlarınızın zamanında ve doğru bir şekilde calışmasını sağlamak .

 • Teknoevren Notebook Tamiri Tablet Tamiri

  Dizüstü bilgisayarların tüm arızalarında, paraça değişikliklerinde, ürün güncelleme ve yükseltmelerinde faaliyet gösterilmektedir. Notebook tamiri uygulamalar LCD Ekran Değişimi, Anakart Değişimi, Harddisk ve RAM değişimi olarak sayılabilir. Bunun yanında, ikinci el Notebook alımı-satımı da faaliyetler arasında sıralanabilir..

Verdiğimiz hizmetlerimiz