TeknoEvren bilgisayar teknik servisi:

  • TeknoEvren Bilgisayar

    Amacımız; zamanında , hızlı ve kesin çözümler sunmak.

  • TeknoEvren Bilgisayar

    İşlerinizin ve donanımlarınızın zamanında ve doğru bir şekilde calışmasını sağlamak.

TeknoEvren bilgisayar servisi olarak hizmetlerimiz

TeknoEvren Bilgisayar Teknik Servisi Hizmetlerimiz:

Bilgisayar, Laptop, Notebook Tamiri: Kurumsal ve Kişisel bilgisayarlarınızın A'dan Z'ye tüm onarım, değim ve bakım uygulamalarında bulunulmaktadır. Anakart tamiri, harddisk tamiri, ekran kart, ses kart ve diğer bilgisayar bileşenleri tamiri, monitör tamiri, yazıcı tamiri ve Kesintisiz Güç Kaynağı tamiri bunların bazılarıdır..

Notebook Tamiri Tablet Tamiri: Dizüstü bilgisayarların ve Tablet tüm arızalarında, paraça değişikliklerinde, ürün güncelleme ve yükseltmelerinde faaliyet gösterilmektedir. Notebook tamiri uygulamalar LCD. LED Ekran Değişimi, Anakart Değişimi, Harddisk ve RAM değişimi olarak sayılabilir. Bunun yanında, ikinci el Notebook alımı-satımı da faaliyetler arasında sıralanabilir. .

Kablolu ve Kablosuz Network Kurulum: İki veya daha fazla bilgisayara sahip firmalara, internet hizmeti veren İşyerinize Kablolu veya Kablosuz (Wireless) Ağ kurulumu faaliyetlerimizdendir. Kablolama, Ağ ürünleri Montaj, Ağ Yazıcısı Kurulumu, Uzak Bilgisayar Bağlantısı ve Ağ üzerinden yönetim, uygulamalar arasındadır. Ayrıca Türk Telekom ADSL başvuru noktası olarak evlere, işyerlerine ADSL başvurusu alınmakta ve Modem Kurulumu yapılmaktadr..

Firmalara Yönelik Bakım Anlaşmaları: En az 4 bilgisayara sahip firmalar için periyodik bakım anlaşmaları yapmaktadır. Periyodik bakım anlaşmalarıyla sorunlar ortaya çıkmadan halledilmekte, firma çıkan sorunlarla boğuşmak yerine mesailerini firma üzerine harcamaktadır.

TeknoEvren Bilgisayar Kurumsal ve Bireysel Olarak bilişim alanında bütün sorunlarınızı çözmeye hazır. Yılların verdiği tecrübe ile Sizin bütün ihtiyeçlerınızı belirler ve hemen çözmeye başlar