Ortaköy Bilgisayar Servisi

Ortaköy Bilgisayar Servisi; Marka Bağımsız Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Bakımı, Format, Sistem Kurulumu, Donanım yükseltme yerinde ve yerimizde uzman personellemizce Yapılmakta, bilgisayar donanım yükseltme, sorunlarını çözme, virüs ve spamlarda temizleme, kayıp verilerinizi kurtarma, sorunlu donanımlarınızı tamir etme

Ortaköy Notebook Laptop Servisi: Laptop, Notebook Tamiri, Notebook Klavye Değişimi, Ana Kart Tamiri, Batarya, Şarj Aleti ve soketi, Laptop notebook Ekran Değişimi ve oluşan bütün arızaları uzman ekimizce tamir edilmekte. Notebook ve Laptop ram yüksetme , sistem kurulumu, windows ve office kurulumu, ativürüs programlarının kurulumu

Ortaköy Tablet Servisi: Tablet ekran değişimi, taplet dokumatik değişimi, tablet şarj soket tamiri, tablet batarya değişimi, tablet anakart değişimi, tablet format atma, tablet şifre kırma işlemleri ve tamiri uzman ekibizce yapmakta.

Ortaköy Data ve Veri Kurtarma Merkezi; Her ne sebebten Kayıp olan data ve verileriniz kurtarıyoruz. Hdd tamiri ve data kurtarma, formattan sonra dosyalarınız kurtarıyoruz, silinen dosyaları kurtarma, usb flas ta kayıp olan dosyalrı kurtrıyoruz, usb diskte kayıp ve silinen dosyaları kurtarıyoruz, arızalı bilgisayarda verilerinizi kurtarıyoruz, arızalı hdd verileri ve doyaları kurtarıyoruz..

Ortaköy Bilgisayar Teknik Servisi TeknoEvren Bilgisyar Teknik Servisi Kuruluşudur. İstanbul un avrupa ve anadolu yakası olmak üzere tüm semtlere olan bilgisayar servisi hizmetimiz güven ve kalite çerçevesinde en iyi hizmeti sunmaya çalışır.

Ortaköy Bilgisayar Servisi

Ortaköy Network Ve Ağ Kurulumu; Kurumların ve Şirketlerin İhtiyaçları doğrultusunda Network ağı kurulumu ve network cihazların aktivi ve kurulumu yapmaktayız, wifi kurulumu, wifi network kurulumu, kablosuz network kurulumu, kablolu network kurulumu ve kablolama hizmeti sistem kabini satışı ve kurulumu. Server ve Sistem kurulumu

Ortaköy Güvenlik Kamera Sistemleri; günümüz de zorunlu ve ihtiyaç haline gelen kamera sistemleri satışı ve kurulumu yapmaktayız. ip kamera sistemleri , ahd kamera sistemleri, kamera kayıt cihazları, bebek izleme kameraları, kameraları telefonda izleme sistemleri modem port açma ve verileri yedeklme hizmetleri vermekteyiz.

Ortaköy Personel Takip Sistemleri, Son teknoloji cihazlar ve yazılımlarla personel takip sistemleri kurmaktayız. Parmak tanıma Sistemi, yüz tanıma sistemleri, Göz tanıma sistemleri ve kartlı geçiş sistemlerinin satış kurulum ve eğitimi vermekteyiz..

Restaurant cafe Adisyon Sistemleri ve otomasyonu, firmanıza en uygun donanımları ve yazılımı kurulumu yaparak işlerinizi daha kolay ve rahat işleyişi sağlamasını sağlarız. sistemi kurarken aynı zamanda network alt yapısınıda uluşturuyoruz. .

 • Ortaköy Bilgisayar Servisi

  Amacımız; zamanında , hızlı ve kesin çözümler sunmak.

 • Ortaköy Bilgisayar (Teknoevren Bilgisayar)

  İşlerinizin ve donanımlarınızın zamanında ve doğru bir şekilde calışmasını sağlamak.

Ortaköy Bilgisayar Servisi

Wifi Network ağ kurulumu, otel, yurt, apart, hastahane ve kablosuz internet hizmeti isteyen bütün kuruluşların wifi internet sorunlarını çözüyoruz, kendilerine en uygun kurumsal wifi network cihazları ile hızlı ve güvenli bir kablosuz internet ağı sağlıyoruz. birden fazla olan internet hatlarınızı birleştiririz kullanıcıların sorunsuz ve kolay internete çıkmalarını sağlarız .

İhtiyacınız olan Telefon, santral alt yapısı ve kablolamasını hazırlıyoruz ve santral kurulumu yapıyoruz. sesli yanıt sistemi, karşılama robot seslendirmleri hazırlıyoruz. firmanızın ihtıyacı ve kullanacağınız dahili ve harici hatlara göre size en uygun olan santralı saçiyoruz. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli. teknik ve uzman personel ile

Paket Siparış sitemi ile işlerinizi kolaylaştırıyoruz ve hızlandırıyoruz. gelen sipariş telefonları ve müşteri veri tabanı oluşturuyor. arayan kişiyi adresi ve siparişini görüyorsunuz. termal yazıcıdan çıktı alarak paket servisine veriyorsunuz

Marka bağımsız bütün yazıcılarınızın sorunu çözüyoruz. bizi aradığınızda adresinize geliyoruz. yerinde tamir oluyorsa hemen yeniznide yazıcınızı tammir ediyoruz. Servise almamız gerekiyorsa alıyoruz en sısa sürede sorunu çözüp sizlere adresinize teslim ediyoruz..

Ortaköy Bilgisayar Teknik Servis

Kurumsal ve bireysel olarak tüm bilgisayar sistemlerinin (marka bağımsız) yazılımsal ve donanımsal arızalarının giderilmesini kapsar. Bilgisayarınızın çalışmasını etkileyecek yazılım eksikleri, format, donanım değişikliği, internet bağlantı problemleri vb.. konular ile ilgili servis destek hizmetleri garantili uygulanır. Amacımız bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini markadan bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktadır..

 • Ortaköy Masa Üstü Bilgisayar Tamiri

  Kişisel bilgisayarların A dan Z ye tüm onarım, değim ve bakım uygulamalarında bulunulmaktadır. Anakart tamiri, harddisk tamiri, ekran kart, ses kart ve diğer bilgisayar bileşenleri tamiri, monitör tamiri ve yazıcı tamiri bunların bazılarıdır.

 • Ortaköy Notebook Tamiri Tablet Tamiri

  Dizüstü bilgisayarların tüm arızalarında, paraça değişikliklerinde, ürün güncelleme ve yükseltmelerinde faaliyet gösterilmektedir. Notebook tamiri uygulamalar LCD Ekran Değişimi, Anakart Değişimi, Harddisk ve RAM değişimi olarak sayılabilir. Bunun yanında, ikinci el Notebook alımı-satımı da faaliyetler arasında sıralanabilir..

 • Ortaköy Yazıcı Toner ve Kartuş Servisi

  Ortaköy Bilgisayar ve büro makineleri, İstanbul Avrupa yakası Marka Bağımsız tüm yazıcı, fax, fotokopive çok fonksiyonlu makinelerin teknik servis ve sarf malzeme hizmetini vermektedir. Teknik destek hizmetimiz uygun fiyat ve kaliteyi ön plana çıkaran anlayışla sürekli müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. yazıcı, sarf malzeme ve toner ihtiyaçlarına en uygun fiyatla sahip olmak için bizi arayın..

 • Firmalara Yönelik Bakım Anlaşması

  En az 4 bilgisayara sahip firmalar için periyodik bakım anlaşmaları yapmaktadır. Periyodik bakım anlaşmalarıyla sorunlar ortaya çıkmadan halledilmekte, firma çıkan sorunlarla boğuşmak yerine mesailerini firma üzerine harcamaktadır..

Network Kurulumu ve Yönetimi

33 beğenenler

Kablolu ve Kablosuz Network Kurulumu

Ağ çözümleri sağlamada müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ağ altyapısı, topolojisi ve firma ihtiyaçları göz önüne alınarak ileriye dönük tasarımlarla çözümler sunuyoruz. Network sistemlerinde çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz

Network Cihazlarının Kurulum ve Desteği

Her türlü network cihazı hızlı ve kolay bir şekilde temin edilir. Cihazların kurulumunu uzman teknisyenlerimiz yaparlar ve periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçilir.

Ağ Hızlandırma Çözümleri

Uzman teknisyenlerimizin yerinde tesbitleriyle ağın maksimum düzeyde hızlı olması için uygulamalarda maliyetin göz önünde tutulması bizim için önemlidir. Sistemi karmaşıklaştırmadan ve ekipman giderlerini yükseltmeden kullanıcı verimliliğini arttırmak için en uygun optimizasyon sağlanır.

Ağ Yönetim ve Analiz Çözümleri

Yönetim için uzman kadromuzla tamamen kuruma özel planlamanın sonunda güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar, ağ trafiği loglama göz önüne alınarak gerekli alt yapı kurulur.
Ağ analizinde güncelleme ve güvenlik, yeni teknolojilerin sistemde uygulanması, sistemin risk olasılığını aşağı çekerken performansı arttırır.

Ağ Hızlandırma Çözümleri

Uzman teknisyenlerimizin yerinde tesbitleriyle ağın maksimum düzeyde hızlı olması için uygulamalarda maliyetin göz önünde tutulması bizim için önemlidir. Sistemi karmaşıklaştırmadan ve ekipman giderlerini yükseltmeden kullanıcı verimliliğini arttırmak için en uygun optimizasyon sağlanır.

Ağ Hızlandırma Çözümleri

Uzman teknisyenlerimizin yerinde tesbitleriyle ağın maksimum düzeyde hızlı olması için uygulamalarda maliyetin göz önünde tutulması bizim için önemlidir. Sistemi karmaşıklaştırmadan ve ekipman giderlerini yükseltmeden kullanıcı verimliliğini arttırmak için en uygun optimizasyon sağlanır.