Maslak Bilgisayar Teknik Servisi

Maslak Bilgisayar Teknik  Servisi TeknoEvren Bilgisyar Teknik Servisi Kuruluşudur. İstanbul un avrupa ve anadolu yakası olmak üzere tüm semtlere olan bilgisayar servisi hizmetimiz güven ve kalite çerçevesinde en iyi hizmeti sunmaya çalışır.

TeknoEvren ekipleri bilgisayar servis talebiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan tüm ürün, parça ve cd leri yanında bulundurarak yerinizde bilgisayar sorunlarınıza çözüm üretir.

Aynı zamana TeknoEvren bilgisayarınız arızalandığında işlerinizin aksamaması için yerine geçici bilgisayar, yazıcı, notebook  temini yapılmaktadır.

 

Maslak Bilgisayar teknik servisi (teknoevren)?

 • Maslak Bilgisayar (Teknoevren  Bilgisayar)

  Amacımız; zamanında , hızlı ve kesin çözümler sunmak.

 • Maslak Bilgisayar (Teknoevren Bilgisayar)

  İşlerinizin ve donanımlarınızın zamanında ve doğru bir şekilde calışmasını sağlamak  .

Maslak Bilgisayar Teknik Servis

Kurumsal ve bireysel olarak tüm bilgisayar sistemlerinin (marka bağımsız) yazılımsal ve donanımsal arızalarının giderilmesini kapsar. Bilgisayarınızın çalışmasını etkileyecek yazılım eksikleri, format, donanım değişikliği, internet bağlantı problemleri vb.. konular ile ilgili servis destek hizmetleri garantili uygulanır. Amacımız bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini markadan bağımsız, müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktadır..

 • Maslak Masa Üstü Bilgisayar Tamiri

  Kişisel bilgisayarların A'dan Z'ye tüm onarım, değim ve bakım uygulamalarında bulunulmaktadır. Anakart tamiri, harddisk tamiri, ekran kart, ses kart ve diğer bilgisayar bileşenleri tamiri, monitör tamiri ve yazıcı tamiri  bunların bazılarıdır.

 • Maslak Notebook Tamiri Tablet Tamiri

  Dizüstü bilgisayarların tüm arızalarında, paraça değişikliklerinde, ürün güncelleme ve yükseltmelerinde faaliyet gösterilmektedir. Notebook tamiri uygulamalar LCD Ekran Değişimi, Anakart Değişimi, Harddisk ve RAM değişimi olarak sayılabilir. Bunun yanında, ikinci el Notebook alımı-satımı da faaliyetler arasında sıralanabilir..

 • Maslak Yazıcı Toner ve Kartuş Servisi

  Maslak Bilgisayar ve büro makineleri, İstanbul Avrupa yakası Marka Bağımsız tüm yazıcı, fax, fotokopi ve çok fonksiyonlu makinelerin teknik servis ve sarf malzeme hizmetini vermektedir. Teknik destek hizmetimiz uygun fiyat ve kaliteyi ön plana çıkaran anlayışla sürekli müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. yazıcı, sarf malzeme ve toner ihtiyaçlarına en uygun fiyatla sahip olmak için bizi arayın..

 • Firmalara Yönelik Bakım Anlaşması

  En az 4 bilgisayara sahip firmalar için periyodik bakım anlaşmaları yapmaktadır. Periyodik bakım anlaşmalarıyla sorunlar ortaya çıkmadan halledilmekte, firma çıkan sorunlarla boğuşmak yerine mesailerini firma üzerine harcamaktadır..

Network Kurulumu ve Yönetimi

33 beğenenler

Kablolu ve Kablosuz Network Kurulumu

     Ağ çözümleri sağlamada müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik ağ altyapısı, topolojisi ve firma ihtiyaçları göz önüne alınarak ileriye dönük tasarımlarla çözümler sunuyoruz. Network sistemlerinde çıkabilecek problemleri önceden hesaplayıp donanım, yazılım ve destek alanlarında bütünleşik çözümler üretiyoruz.

   Network Cihazlarının Kurulum ve Desteği
Her türlü network cihazı hızlı ve kolay bir şekilde temin edilir. Cihazların kurulumunu uzman teknisyenlerimiz yaparlar ve periyodik kontrollerle olası sorunların önüne geçilir.

      Ağ Hızlandırma Çözümleri
Uzman teknisyenlerimizin yerinde tesbitleriyle ağın maksimum düzeyde hızlı olması için uygulamalarda maliyetin göz önünde tutulması bizim için önemlidir. Sistemi karmaşıklaştırmadan ve ekipman giderlerini yükseltmeden kullanıcı verimliliğini arttırmak için en uygun optimizasyon sağlanır.

•    
Ağ Yönetim ve Analiz Çözümleri
Yönetim için uzman kadromuzla tamamen kuruma özel planlamanın sonunda güvenlik, yapısal kablolama, kaynak kullanımı, fiziki şartlar, ağ trafiği loglama göz önüne alınarak gerekli alt yapı kurulur.
Ağ analizinde güncelleme ve güvenlik, yeni teknolojilerin sistemde uygulanması, sistemin risk olasılığını aşağı çekerken performansı arttırır.